Ромилтон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ромилтон

Най-доброто магическо училище!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения

Go down 
+4
~{CrAzY~DiVaNeTyYy}~
MoRkOfKi
Еквамерила
Dan Riddle
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
{ЙокоОно}
Превиал
{ЙокоОно}


Брой мнения : 45
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя::

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 31, 2007 3:37 am

Такааа,първо на първо и второ на второ,си имам собствн вкус и казах просто,че таз ваша любимка не се вписва в него...ТФа,че е на деветнайсе...Абе,хора,добри обстоятелства,хора,които й помагат...И тФа не значи,че е ебати великата,а просто,че е имала късмет...Гласа й е хубав,за хора,които харесват такъв тип пеене и глас,пък мене не ме кефи туй си е положението,нема кФо да говорим.Не съм тръгнала да я обиждам,само защот не е мой тип...Ваобще се чуда кФо се обяснявам на некФа злобарка там?

Колкото до еква,мене пък мноо си ме кефи момичето,мноо е забавна,не е като някои тук,некФи фукли,дет немат с кФо да се фукат.Дет само си търсат с кой да се заяждат...пропаднал народ!

И колкото до тФа,че съм те дразнела,бе мене кФо ме ебе?Наеш колко ме интересува мнението на някФа,дет не познавам,та дори и аз тя не ме познава,та да говори какФото и да било за мен и дет не ме впечатлява с нищо?
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com
Еквамерила
Дие$kL
Дие$kL
Еквамерила


Брой мнения : 626
Registration date : 26.10.2007

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 02, 2008 2:16 pm

Ако обичате аз не се меря с Рияна тя не е човек ца подръжание и тая година ни рияна ни ТУРБАЛАНА(турбала я пиша щото е като турнадо)
ни циеко сифоня,ни еминем ми пукат!!
Всеки си има право на мнение вия като я обужавате кк няма нищо против Рири и вас кефете се се,просто аз мисля,че не мога да и слушам песните!Не съм и фенка това е,но нямам нищо против нека си се реализира!
Върнете се в началото Go down
http://harrypotterfans.yourme.net/
ver4etoo
Лордхей
ver4etoo


Female
Брой мнения : 1685
Age : 30
От : -‘๑’-sunny world-‘๑’-
Дом : Лордхей
Галеони : 1408
Registration date : 26.10.2007

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 05, 2008 1:16 am

ха ха ха ха ха ха ха ха ха оригинална си като турски анцунг!! и не виждам смисал между спора ни и злорбарка?? за какво да ти завиждам?за простотията или тъпотата???и само да ми обясниш с какво се фукам че не ми стана ясно??а и не си измисляй защото не можеш да измислиш нищо друго!!
а за еква не сам казала нищо против нея просто понякога ми е странна.
а ако си мислиш че мене ме ебе за тебе...!виж тва че не те впечатлявам с нищо въобще не ми пука и какво мислиш за Риана си го драж за себе си,защото въобще не ме ебе...
Върнете се в началото Go down
http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=24440
{ЙокоОно}
Превиал
{ЙокоОно}


Брой мнения : 45
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя::

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 06, 2008 10:55 am

Ау,ау,леле,много оригинално,браво...Турски анцуг...тФа незнам от кои дълбини на мозъка си го извади,ама карай...
Такаа...Значи,всичко започна,когато аз си изказах мнението,че Риана не е мой тип певица и не ме впечатлява...Не мисля,че в това има нещо лошо,защото всеки си има свой вкус...Не съм казала,че е лоша като творчество...И,моля ти се,ти,незнайно по какви причини,ми саобщи,че съм била...Хм,чакай да се сетя...Тъпа и некадърна...Е,тФа ако не е злоба,"миличка",аз съм трамвай.
И още...Не помня да съм казвала такова нещо "за какво да ти завиждам?"Даже не го и мисля.Хахх,и ся кой си измисля глупости?
За фуклата...Еми,може би не беше точната дума.
Хм,мислех си,темите са за изразяване на мнение,а не да си го държим "за себе си"."свобода на словото" да ти говори нещо?

И наеш кФо?Тоя спор може да продължи безкрайно,ама аз не смятам да участвам в него,щот просто ;
1.не обичам да се карам с когото и да било
2.нито аз те познавам,нито ти мене,за да говорим разни неща една за друга
3.просто не виждам смисъл
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com
MoRkOfKi
Лордхей
MoRkOfKi


Female
Брой мнения : 425
Age : 31
От : ¤WheRe The FlOwErS FlaDe¤
Дом : Лордхей
Registration date : 26.10.2007

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 13, 2008 2:43 pm

martin4oto написа:
ei morkof az moa ti kaja 4e rihana ima majki glas ina4e e mn qka putka i stava za ebane a ti dei sa zaqjda 6ot si li4ikolko si inteligentna
абе тапак не си ли чел правилата???тъпанар!
edit:ver4eto
Виж дебил мен най-малко ме грее мнението на недорасло пеленаче като тебе,така че си задръж коментарите за себе си.Стига си зубрил тези изрази от нета,защото единственото,което доказваш е колко си малоумен ти,а не аз.Следващият път гледай да използваш нещо по-свестно,а не това,което всеки трети педал го казва
Уоу прочетох ви целия спор,но така и не разбрах защо спорите с тази йокооно.Не я харесва,ок.Всеки има вкус,но доколкото забелязвам,не е казала нищо лошо за Рияна,нали?
Еква брутална логика.Торба+Турнадо=Турба~яко,ще си го запиша
И айде порастнете малко.Стига с тея фрази дето ги учите от сайтовете "турски анцуг",Верче от теб пък най-малко очаквам да ги използваш.
Върнете се в началото Go down
http://halfbloodmania.forumup.com
ver4etoo
Лордхей
ver4etoo


Female
Брой мнения : 1685
Age : 30
От : -‘๑’-sunny world-‘๑’-
Дом : Лордхей
Галеони : 1408
Registration date : 26.10.2007

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 14, 2008 9:23 pm

първо нарекохте тъпа и некадърна затото ме дразниш а не заради Риана...и второ тва не е злоба а ти казвам истината в очитеWink
а докалкото израза тва си е моя работа дали ще го използвам или не..и не мисля че е изтъркано...не виждам смисъл да повдигам темата..
ми да свободно слово ми говори нещо за разлика от тебе...
и колкото до спора...прави каквото искаш на мене не ми пука...
Върнете се в началото Go down
http://s3.bg.bitefight.org/c.php?uid=24440
{ЙокоОно}
Превиал
{ЙокоОно}


Брой мнения : 45
Registration date : 28.10.2007

Герой
Описание на героя::

Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 18, 2008 4:39 pm

И с кФо те дразня,ако не е тайна?!Колко пъти сме се виждали,за да ми казваш?

Хахх,да,много ми говори,и честно да ти кажа,тФа беше тъпо...Мои ли бяха думите"мнението ти си го задръж за себе си?"

Хахх,осъзнай се!

Едит:И ми е много странно,как някФ,дет не ме е виждала през живота си ше ми казва,че съм тъпа и некадърна,и тФа,моля ти се,било истина,след като никой от съученоцоте ми,или приятелите,с които съм по цял ден,не ми го е казвал!
Върнете се в началото Go down
http://www.hphex.com
Sponsored content





Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения   Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Заяждания... - тук можете да пишете и нецензурирани мнения
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ромилтон :: Забавление :: Игри и флууд зона-
Идете на: