Ромилтон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ромилтон

Най-доброто магическо училище!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Информация и правила

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
HaLey_
Директорка
Директорка
HaLey_


Female
Брой мнения : 509
Age : 29
От : ...там,където мечтите стават реалност...
Дом : Хелнокс
Галеони : колкото са ми нужни...
Registration date : 24.10.2007

Герой
Описание на героя::

Информация и правила Empty
ПисанеЗаглавие: Информация и правила   Информация и правила Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:39 pm

Тук всеки си отваря собствена сметка под формата на тема,която озаглавява"Сметката на(ника си)".Първоначално всеки има в сметката си 1000 галеона.Когато си купувате нещо,изваждате похарчената сума в сметката си!!!Всеки ученик трябва да си добавя по 20 галеона седмично,модератор-по 70 галеона седмично,лечител и библиотекар-по 50 галеона седмично,учител-по 780 галеона седмично,директор-по 100 гаалеона седмичноръководител-по 50 галеона седмично,а префект-по 45 галеона седмично!!!
Никой няма право да управлява сметката на другия!!!
На всеки 100 мнения си добавяйте по 50 галеона!!!За слагането на наш банер във форум или сайт-50 галеона награда!!!
Върнете се в началото Go down
https://romilton.bulgarianforum.net
Dan Riddle
~PlaYboY~
~PlaYboY~
Dan Riddle


Male
Брой мнения : 1831
Age : 31
От : Пловдив, Майнатаун
Дом : Хелнокс
Галеони : 5070
Registration date : 26.10.2007

Герой
Описание на героя::

Информация и правила Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Информация и правила   Информация и правила Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 12:33 pm

Искам да попитам какво трябва да си внасям аз всяка седмица, тъй като сам и ръководител, и учител, и ученик, и модератор...знам че е объркано, но според мен трябва да си внасям само дай-голямата сума - на учителя...
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/Love92maker
 
Информация и правила
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ромилтон :: Извън Ромилтон :: Леорбиос-
Идете на: