Ромилтон
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ромилтон

Най-доброто магическо училище!
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Източният бряг(брегът на русалките)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
HaLey_
Директорка
Директорка
HaLey_


Female
Брой мнения : 509
Age : 29
От : ...там,където мечтите стават реалност...
Дом : Хелнокс
Галеони : колкото са ми нужни...
Registration date : 24.10.2007

Герой
Описание на героя::

Източният бряг(брегът на русалките) Empty
ПисанеЗаглавие: Източният бряг(брегът на русалките)   Източният бряг(брегът на русалките) Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 8:20 pm

Тук можете да идвате да си говорите с русалките.Те често примамват мъжете,които дойдат тук и ги завличат надълбоко във водата!!!Затова момчета-внимавайте!!!
Върнете се в началото Go down
https://romilton.bulgarianforum.net
Dan Riddle
~PlaYboY~
~PlaYboY~
Dan Riddle


Male
Брой мнения : 1831
Age : 31
От : Пловдив, Майнатаун
Дом : Хелнокс
Галеони : 5070
Registration date : 26.10.2007

Герой
Описание на героя::

Източният бряг(брегът на русалките) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Източният бряг(брегът на русалките)   Източният бряг(брегът на русалките) Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 10:22 am

Дан не знаеше къде да отиде. Беше чувал странни неща за брега на русалките или по точно Източния бряг, затова реши да го посети. Не взе никщо със себе си освен пръчката си като я държеше високо вдигната, за да може да се предпази веднага ако се наложи. Приближи се до езерото а отвътре чу песен. Песн - омайна, сладка, приятна. Скоро видя две момичета - много красиви момичета да се подават на брега. Едната беше със красива синя перлена опашка. Другата имаше туркоазена опашка. Бяха изключително красиви.
Дан ги поздрави и те му отвърнаха.
- Защо си дошъл - попита русалката със синята опашка... - аз съм Мирел и ми е много приятно да те видя тук. Искаш ли да ти покажем нашето царство.
- Разбира се че иска - каза другата русалка - Аз съм Стронция и съм пазителката на царството. Ако искаш ще те пазведа. Дан беше омаян и нямаше как да откаже...тръгна след тях и образува балон за дишане около главата си...
Гмурна се...около него имаше хиляди същества - рибки, змеи и други, които правеха път на русалките. Беше изключително красиво. Те го разведоха и му показаха подводната пещера - съкровищницата на царството. Вътре имаше най-различни красиви предмети. Дан разгледа и тръгна отново след тях. Перлената зала беше много красива. Вътре седеше русалката царица. Дан и се поклони и тя му отвърна със същото. Минаха в галерията на русалките. От стаите в тази галерия изкачаха много и все красиви момичета..колко са прекрасни...помисли си Дан...
Русалките го гледаха страннно. Преди не бяха водили човек тук долу...
Дойде време да си тръгва и русалките го изпратиха на повърхността. Едната каза:
- Ти си първия и единствения който влиза в нашето царство. Нашата кралица те избра, защото видя че имаш минало и достойно бъдеще...винаги можеш да ни навестяваш. Обърнаха се и се гмърнаха обратно... Дан още беше зашеметен от тях...наистина беше превъзходна разходка в царството на русалките...
Върнете се в началото Go down
http://zoom.bg/Love92maker
 
Източният бряг(брегът на русалките)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Ромилтон :: В Ромилтон :: Езерото-
Идете на: